Naše služby

Pronájem prostor 

Rádi byste uspořádali firemní akci a marně hledáte kde? Hledáte vzdělávací prostory pro své zaměstnance nebo třeba plánujete školní rozlučku? Dál už hledat nemusíte. Prostory v kině si můžete pronajmout za rozličným účelem, ať už jste organizace, spolek, obchodní společnost nebo soukromá osoba.

V prostorech kina je možné uspořádat různé aktivity, od malých firemních setkání až po větší konference. Rádi uzpůsobíme sál požadavkům Vaší akce (bannery v sále apod.). Kapacita sálu je 224 míst. 

Prostor Cena
Pronájm sálu (bez techniky) 1.000 Kč / hodina
Pronájem sálu (vč. techniky) 1.500 Kč / hodina
Pronájem vestibulu 450 Kč / hodina

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

 

Technické zajištění kulturních akcí

Potřebujete pomoci s technickým zajištěním kulturních a společenských akcí? Pak se na nás neváhejte obrátit! 

Naše technické zabezpečení akcí zahrnuje širokou škálu služeb a vybavení, které zajistí hladký průběh vaší akce. Nabízíme profesionální ozvučení, osvětlení, videoprojekci a další technické prvky, které mohou být potřebné v závislosti na charakteru akce.

Využíváme techniku renomovaných firem EAW, Mackie, QSC, Allen & Heath, Shure a Sennheiser. Díky tomu můžeme zajistit vysokou kvalitu zvuku a optimální zvukové podmínky pro vaši akci.

 

Kulturní a společenské akce na klíč

Máme bohaté zkušenosti s pořádáním koncertů, festivalů, letních kin, plesů, divadelních představení ale i firemních či soukromých oslav nebo dětských dnů.

Naše služby při pořádání akcí na klíč zahrnují kompletní organizaci a zajištění všech potřebných prvků pro úspěšný průběh akce. Kromě technického zabezpečení jsme připraveni se postarat o další klíčové aspekty, včetně programu, stánků, logistiky atd..

Zajištění programu:

  • Navrhneme a sestavíme program tak, aby odpovídal přesně vašim požadavkům a cílům akce. Můžeme zařadit živou hudbu, divadelní vystoupení, taneční vystoupení, soutěže, prezentace a další prvky, které budou zábavné a atraktivní pro vaše publikum.
  • Můžeme vám pomoci s výběrem vhodných účinkujících a koordinovat jejich přípravu a časový harmonogram.

Zajištění stánkového prodeje:

  • Pokud plánujete mít na akci stánky s občerstvením, suvenýry nebo informačními materiály, můžeme se postarat o jejich zajištění. Spolupracujeme s různými dodavateli, kteří nabízejí různé druhy stánků a vybavení. Pomůžeme vám vybrat ty nejvhodnější.

Další služby při akcích na klíč:

  • Pomůžeme s výběrem vhodného místa konání akce a zajistíme potřebné povolení a formality.
  • Koordinujeme logistiku akce, včetně dopravy, ubytování pro účinkující nebo hosty, parkování a dalších praktických záležitostí.

Celkově se snažíme vytvořit komplexní a bezstarostný zážitek pro vás a vaše hosty. Naše zkušenosti s pořádáním různých typů akcí nám umožňují přizpůsobit se vašim individuálním potřebám a požadavkům.

 

Kontaktní osoba