Informace

Program
Od roku 2023 naše kino nenabízí měsíční, ale 14denní program. Můžeme tak pružněji reagovat na to, co se Vám líbí, na nečekané změny a případně zohlednit více informací k filmům, včetně recenzí a kritik. 

Online nákup vstupenky
Vstupenky si můžete koupit online pomocí platební karty. Na vámi vyplněný email přijde online vstupenka s čárovým kódem, kterou předložíte obsluze kina při vstupu do sálu. Vstupenku není potřeba tisknout. 

Rezervace
Návod, jak vytvořit rezervaci, najdete zde. Nevyzvednuté rezervace propadají 30min před začátkem představení do prodeje. K vyzvednutí rezervace nám postačí jméno, na které je rezervace vytvořena. 

Způsoby platby
V našem kině můžete platit hotově, kartou či poukázkami (kartami) Sodexo a UP Česká republika. Poukázkami lze platit pouze vstupné, jejich použití se nevztahuje na úhradu občerstvení. 

Nákup na fakturu a dárkové poukazy
V případě zájmu o nákup vstupenek na fakturu či dárkový poukaz kontaktujte vedení kina na emailu vedouci@kinojirkov.cz.

Storno vstupenek
Storno vstupenek není možné. Vstupné se v souladu s VOP vrací pouze v případě, kdy se projekce či akce neuskuteční kvůli překážce na straně organizátora. 

Přístupnost, jazyková verze
Přístupnost filmu i jazyková verze je u každého titulu napsána. ČT = české titulky, ČD = český dabing. 

Jiné
V případě, že platba neproběhne úspěšně, vybraná místa zůstanou cca 15 minut tmavě zelená a poté se uvolní k opětovnému nákupu či rezervaci.